وبلاگ رسانگار
با ما حرفه ای باشید

سرور مجازی NVMe

CryptoTab چیست و چگونه کار می‌کند ( Scam or Real)

21 ۱۹,۴۱۴
زمان لازم برای مطالعه: 9 دقیقه

در این مقاله سعی شده تا توضیحاتی پیرامون افزونه‌ی Cryptotab ارائه شود و نحوه‌ی عملکرد فرایند ماینینگ آن در مرورگر کروم شرح داده شود.

مراقب اسکم رمز ارزها باشید

فضای اینترنت پرشده از تبلیغات مبهمی که تلاش می‌کنند کاربران را با وعده‌ی بیت‌کوین سریع و رایگان فریب دهند. در حال حاضر همه می‌دانند که برای رسیدن به بیت‌کوین سریع و ارزان بهترین و تنهاترین راه پیدا کردن یک «نهنگ بیت‌کوین» است. نهنگ بیت‌کوین به افرادی گفته می‌شوند که در صنعت رمزارزی مالک حجم زیادی بیت‌کوین هستند و اقدامات آن‌ها ممکن است باعث ایجاد تغییراتی در بازار رمزارزها و قیمت‌ آن‌ها شود. بنابر این با شناسایی آن‌ها و پیروی از حرکات آن‌ها در بازار رمزارزی، می‌توانید با انجام مبادله به سود کوتاه مدت برسید.

با وجود اینکه اسکم و کلاه‌برداری در همه‌جا غیرقانونی محسوب می‌شود، اما باز هم این موارد به تعداد فراوانی در فضای مجازی وجود دارند، مخصوصات در صنعت رمزارزی که به راحتی می‌توان با وعده‌ی درآمد سریع و آسان و نمایش دروغین، کاربران را سریعا جذب کرد.

به یاد داشته باشید تقریبا تمامی سایت‌ها و پلت‌فرم‌هایی که به شما وعده‌ی دریافت بیت‌کوین بدون انجام ماینینگ یا مبادله‌ی رمزارزی(Trade) را می‌دهند، همه اسکم و کلاه‌برداری محسوب می‌شوند؛ در غیر اینصورت شما یک فرد خوش‌شانس هستید که توسط یک شاهزاده‌ی پولدار انتخاب شده‌اید تا تمامی ثروت او را بی‌دلیل به ارث ببرید. به عبارتی رنج گنج میسر نمی‌شود…

با توجه به ماهیت ذاتی بلاک‌چین بیت‌کوین، ماین و استخراج این رمزارز به دلیل افزایش تعداد و قدرت دستگاه‌های ماینر‌ که روز بروز منابع محاسباتی بیشتری را به ارمغان می‌آورند، به شدت سخت و عملا در برخی مواقع غیر ممکن شده است تا جایی که امروزه درآمد حاصل از ماینینگ بیت‌کوین در اندازه‌ی کوچک، با گذر زمان سریعا کم و ناچیز می‌شود.

ماین و استخراج رمزارز بیت‌کوین از سال ۲۰۰۹ آغاز شده و تا کنون بیش از ۸۰درصد از کل ذخیره‌ی آن توسط ماینر‌ها استخراج شده است. قیمت هر بیت‌کوین در ماه می سال ۲۰۱۸ به بیش از ۹ هزار دلار رسیده بود.

باید در نظر داشته باشید که همیشه آن روی قضیه هم وجود دارد و تمامی موارد اطراف ما اسکم و کلاه‌برداری نیستند. در فضای مجازی پلت‌فرم‌ها و وب‌سایت‌هایی نیز وجود دارند که به صورت کاملا قانونی به کاربران مقدار کمی بیت‌کوین می‌دهند. یکی از این موارد افزونه‌ی مرورگر گوگل کروم با نام CryptoTab است.

کسب بیت‌کوین با CryptoTab

فکر کنید که می‌خواهید با استفاده تنها از یک قاشق شروع به استخراج زغال سنگ از معادل زیرزمینی کنید؛ قطعا این کار به نوعی خودکوشی محسوب می‌شود. این مورد در مورد ماین بیت‌کوین نیز صادق است، زیرا استخراج بیت‌کوین به وسیله‌ی رایانه‌های خانگی و رسیدن به یک سود منطقی، در حال حاضر به دلیل سختی بالای شبکه‌ای رمزارزی به امری غیرممکن تبدیل شده است. اما خوشبختانه برخی از افراد باهوش صنعت تکنولوژی راه‌هایی برای کمک به کاربران ضعیف‌تر پیدا کرده‌اند.

یکی از این راه‌ها افزونه‌ی CryptoTab است که برای مرورگر کروم (ساخته‌ی شرکت گوگل) توسعه یافته است. این افزونه به همه اجازه می‌دهد که با استفاده از رایانه‌های شخصی خود به ماین بیت‌کوین و افزایش ناچیز درآمد برسند.

البته باید یادآور شویم که استفاده از CryptoTab به همین سادگی نیست، اما این افزونه به شما اجازه می‌دهد که کاملا قانونی راهی برای رسیدن به مقدار کمی رمزارز بیت‌کوین داشته باشید.

استخراج بیت‌کوین در حال حاضر عدمتا توسط شرکت‌ها یا افراد مالک استخر‌های ماینینگ بزرگ و مجهز به جدید‌ترین سخت‌افزار‌های ماینینگ صورت می‌گیرد. این فرایند در کنار تولید حرارت زیاد، به منابع محاسباتی عظیم و همچنین انرژی و برق زیادی نیاز دارد.

شاید تا در حال حاضر با این پرسش مواجه شده‌اید که افزونه‌ی CryptoTab چطور با استفاده از منابع محدود رایانه‌های شخصی، بیت‌کوین استخراج می‌کند؟ جواب ساده است، این افزونه اصلا فرایند ماین بیت‌کوین انجام نمی‌دهد، بلکه درآمد حاصله از ماینینگ را به شکل بیت‌کوین به کاربران پرداخت می‌کند. بنابراین پرسش جدیدی که بوجود می‌آید این است که CryptoTab چگونه این کار را انجام می‌دهد و بدون ماینینگ، به کاربران بیت‌کوین پرداخت می‌کند؟

این افزونه در اصل با استفاده از یک سیستم هوشمند اقدام به استخراج رمزارزهایی کوچکی می‌کند که سختی شبکه‌ی بسیار پایین‌تری دارند. همچنین افزونه‌ی CryptoTab به جای استخراج یک رمزارز خاص، به صورت پویا بین چندین رمزارز جابجا می‌شود تا میزان درآمد حاصل از این فرایند را تا ۴ برابر افزایش دهد. الگوریتم این افزونه به گونه‌ای توسعه یافته که به آن اجازه می‌دهد به رمزارزی روی آورد که در همان لحظه بیشترین سود‌دهی را برای کاربر دارد. در نهایت درآمد تمام رمزارزهای استخراج شده توسط بیت‌کوین به کاربر پرداخت می‌شوند.

بنابراین ، در نظر داشته باشید که فرایند فوق این حقیقت را تغییر نمی‌دهد که شما با استفاده از رمزارزهای کم قیمت و با ارزش پایین به دنبال دستیابی به گران‌ترین رمزارز بازار هستید. در برخی مواقع شاید حتی میزان درآمد حاصل از این روش به سختی جوابگوی هزینه‌ی برق مصرف شده توسط رایانه‌ی شما باشد.

پتانسیل درآمد

پتانسیل رسیدن به مقدار زیادی بیت‌کوین با استفاده از افزونه‌ی CryptoTab تقریبا ناچیز است. در حقیقت استفاده از رایانه‌های شخصی برای ماین بیت‌کوین و رسیدن به درآمد کافی که هزینه‌ی مصرف انرژی آن را تامین کند نیز تقریبا سخت است. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم هیچ چیزی باعث تغییر این موضوع نخواهد شد زیرا سختی شبکه‌ی این رمزارز طی سال‌های گذشته به شدت بالا رفته است.

پیشنهاد می‎کنیم بخوانید:
گوگل ادسنس (Google Adsense) چیست؟

پس دقیقا چه میزان درآمد می‌توان به وسیله‌ی این افزونه بدست آورد؟

پاسخ به این سوال کمی دشوار است زیرا هر کدام از لایه‌های زیرمجموعه‌ی شما درصد متفاوتی از سود را به شما پرداخت می‌کنند. به بیان دیگر، درصورتی که در سطح اول خود ۵۰۰ زیرمجموعه داشته باشید، به شکل قابل توجهی درآمد شما نسبت به زمانی که ۵۰۰ زیرمجموعه در دیگر سطوح داشته باشید، بیشتر خواهد بود.

ماشین حساب درآمد CryptoTab به شما اجازه نمی‌دهد که به صورت دلخواه اقدام به تغییر سطح کاربران زیرمجموعه‌ی خود کنید، اما به صورت خودکار سطح کاربران جدید زیرمجموعه‌ی شما را بررسی و به درآمد شما اضافه می‌کند. از آنجایی که تعداد افرادی که در سطح اول قرار می‌گیرند همیشه کمتر است، با افزایش تعداد افراد زیرمجموعه در سطوح بعدی به راحتی متوجه خواهید شد که این سطوح تا چه میزان در درآمد نهایی تاثیرگذار خواهند بود.

برای ساده‌تر شدن هرچه بیشتر این موضوع یک مثال در ادامه‌ی مطلب ارائه شده است.

شما می‌توانید با زیرمجموعه‌گیری جمعیت کل ایالات متحده(۳۲۵ میلیون نفر) چیزی در حدود ۱۰۸ بیت‌کوین از طریق CryptoTab دریافت کرده که قیمت آن معادل تقریبی ۹۸۰هزار دلار می‌باشد. در صورتی که بخواهیم کمی واقع بینانه‌تر عمل کنیم، اگر شما تعداد ۱۰هزار نفر زیر مجموعه داشته باشید، به سختی می‌توانید به درآمد ۰/۰۱ بیت‌کوین یا ۱۰۰ دلار دست یابید.

در نظر داشته باشید اعداد نمایش داده شده در صورتی که به صورت مستقیم زیرمجموعه‌گیری کنید، بیش از مقادیر اعلام شده خواهد بود.

در نتیجه توضیحات بالا می‌توان گفت که بهترین راه کسب درآمد از افزونه‌ی CryptoTab زیرمجموعه‌گیری است و در صورتی که یک فرد اجتماعی نیستید، درآمد حاصل از این افزونه برای شما بسیار ناچیز خواهد بود.

مزایای استفاده از CryptoTab:

نصب و راه‌اندازی ساده
کاملا رایگان
انجام فرایند ماینینگ بر روی هر رایانه‌ای

معایب و اشکالات استفاده از CryptoTab:

پتانسیل درآمد ناچیز
به شدت مبتنی بر زیرمجموعه‌گیری است
تنها بر روی مرورگر گوگل کروم(Google Chrome) کار می‌کند

مشروعیت افزونه کریپتوتب

افزونه‌ی CryptoTab تمامی بیت‌کوین‌های بدست آمده را به عنوان درآمد ماینر‌ها پرداخت می‌کند و به عنوان یک مدرک برای اثبات این کار تمامی داده‌های مربوط به تراکنش‌های بلاک‌چین بیت‌کوین را در اختیار عموم قرار داده است؛ بنابر این شما می‌توانید همیشه با مراجعه به آن به صورت لحظه‌ای میزان پیشرفت و مراحل مختلف تراکنش خود را مشاهده فرمایید.

افزونه‌ی CryptoTab با اطلاعات و داده‌های شخصی کاربر که روی رایانه ذخیره شده‌اند نیز کاری ندارد. این نرم‌افزار توسط وب‌سایت‌های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته و عموم آن‌ها اعلام کرده‌اند که بدون هیچ‌گونه دردسری، مقدار ناچیز بیت‌کوین بدست آمده را به کیف‌پول‌های رمزارزی خود انتقال داده‌اند.

روش راه‌اندازی افزونه‌ی CryptoTab

برای اینکه به این افزونه دسترسی داشته باشید و بتوانید آن را به درستی برای فرایند ماین رمزارز فعال کنید، ابتدا باید ۴ مرحله‌ی خیلی ساده پشت سر بگذارد.

زمان کل: 5 دقیقه

دانلود و نصب CryptoTab از سایت گوگل

ابتدا باید افزونه‌ی CryptoTab را برای نرم‌افزار مرورگر کروم از شرکت گوگل دانلود کرده و نصب نمایید.

به CrytpoTab با استفاده از حساب شبکه های اجتماعی لاگین کنید

با استفاده از یکی از حساب‌های مربوط به رسانه‌های اجتماعی به محیط این نرم‌افزار وارد شوید(از حساب‌های کاربری فیس‌بوک، گوگل، توییتر و VK پشتیبانی می‌شود).

قدرت پردازشی در اختیار Crytotab را تعیین کنید

میزان مصرف قدرت محاسباتی افزونه‌ی CryptoTab را به دلخواه تنظیم کرده و این افزونه را اجرا کنید. در زمان ماین رمزارز نباید پنجره‌ی مربوط به این افزونه بسته شود و یا سیستم شما خاموش گردد.
نکته: افزایش میزان مصرف قدرت محاسباتی پردازنده‌ باعث کاهش عملکرد و سرعت رایانه‌ی شما خواهد شد.

از CryptoTab کسب درآمد کنید !!!

درآمد کسب کنید. ،آلبته حتما توضیحات ما در خصوص روش کسب درآمد و پیشبینی های درآمدی را در ادامه بخوانید !

بخش Friend Referrals یا زیرمجموعه‌گیری

مدل کسب و کار افزونه‌ی CryptoTab به شدت مبتنی بر کاربران و معرفی این افزونه به دیگران است تا بتواند سوددهی کافی داشته باشد.

این یک حقیقت تلخ را باید در نظر داشته باشید که دیگر هیچ ترفندی یا برنامه‌نویسی هوشمندی باعث نخواهد شد که رایانه‌ی شخصی شما بتواند به صورت روزانه مقدار زیادی رمزارز استخراج کرده و شما به سود چشم‌گیری برسید. نه افزونه‌ی CryptoTab و نه هیچ طرح هرمی دیگری باعث تغییر این موضوع نخواهند شد. با این حال توانایی ماین رمزارز یک گذینه‌ی خوب محسوب می‌شود و از طرفی با فرایند referrals و زیرمجموعه‌گیری نیز بدون داشتن حتی ذره‌ای سرمایه‌گذاری باعث افزایش آن خواهد شد.

 تیم توسعه دهنده‌ی این افزونه یک استخر ماینینگ راه‌اندازی کرده‌اند. آن‌ها ادعا می‌کنند که هرچه تعداد کاربران افزونه‌ی CryptoTab افزایش یابد، فرایند ماینینگ این استخر به شکل چشم‌گیری بهبود می‌یابد و می‌توانند به کاربران بابت زیرمجموعه‌ی آن‌ها سود پرداخت کنند.

علاوه بر این مورد، تمامی کاربران دارای زیرمجموعه، درصد مشخصی از بیت‌کوین و در آمد زیرمجموعه‌های خود را نیز دریافت خواهند کرد.

شبکه‌ی ارجاع یا همان زیرمجموعه‌گیری این افزونه تا ۱۰ سطح متفاوت عمق دارد و شما می‌توانید با استفاده از ماشین حساب میزان درآمد این پلت‌فرم، سود خود را محاسبه کنید.

البته این افزونه یک برنامه‌ی انگیزشی نیز از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرده و به کاربرانی که بیشترین زیرمجموعه را داشته باشند، در پایان این برنامه ۰/۳ بیت‌کوین جایزه اهدا خواهد کرد. نفر دوم در این برنامه ۰/۲ و نفر سوم نیز ۰/۱ بیت‌کوین جایزه خواهد گرفت.

Cryptotab را امتحان نکنید!

این نرم‌افزار، که ماینینگ بیت‌کوین را در رایانه‌های شخصی وعده می‌دهد در گذشته توسط کوینیت معرفی شده است. و هم به صورت افزونه و هم به شکل مرورگر، در قالب یک برنامه‌ی مستقل برای دانلود در دسترس است. سازنده‌ی آن به منظور جذب تعداد بیشتری از کاربران، نسخه موبایل آن را نیز عرضه کرده است، همچنین افزونه‌ای برای مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس و یک برنامه‌ی مستقل به شکل یک مرورگر نیز عرضه شده است.

پیشنهاد می‎کنیم بخوانید:
خرید سرور برای استخراج (Mining) ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم، بررسی واقعیت ها،دروغ ها و ابهامات

 

گسترش Cryptotab با سیستم زیرمجموعه‌گیری

سیستم Cryptotab و سیستم‌های مشابه به شکلی طراحی شده‌اند که هر کدام از کاربران سعی در جذب زیر مجموعه‌ی بیشتری نماید، و با این عمل دستمزد(پورسانت) بیشتری بدست می‌آورند. اما در واقع بدون نیاز به تبلیغ، کاربران بیشتری وارد این سیستم‌ها می‌شوند و به این شکل سیستم به سرعت گسترش پیدا می‌کند.

معمولا تبلیغات گسترده‌ای‌ از سوی دیگر کاربرانی که خود در جستجوی زیر مجموعه‌ی بیشتر و کسب درآمد با استفاده از سیستم زیرمجموعه‌گیری هستند، در محیط اینترنت و فروم‌ها صورت می‌گیرد. این کاربران برای بدست آوردن اطمینان دیگر کاربران، سند‌های پرداختی و یا حتی تصویری از بیت‌کوین حاصل شده در محیط Cryptotab را با مبالغ بالا به اشتراک می‌گذارند. در صورتی که اصالت این تصویرها مورد شک است و تصویر موجودی بیت‌کوین نمایش داده شده در محیط این برنامه، اثباتی برای پرداخت نمی‌باشد. به یاد داشته باشید، به راحتی و با دارا بودن کمی دانش از نرم‌‌افزار‌های ویرایش تصویر می‌توان، تصاویر غیر واقعی ایجاد نمود.

از طرفی به دلیل عدم نیاز به سرمایه‌گذاری و نبود ریسک مالی، برخی کاربران به امتحان کردن آن ترغیب می‌شوند. در صورتی که با نصب هر افزونه‌ و نرم‌افزاری رایانه خود را در معرض خطرات گسترده‌ای قرار می‌دهیم. ممکن است اطلاعاتی که در مرورگر وارد می‌کنید ذخیره و برای یک هکر ارسال شود، مقداری از هش شما محاسبه نشود و … هر چند در زمان نگارش این مقاله گزارشی از سرقت اطلاعات به‌وسیله‌ی Cryptotab مشاهده نشده است، با یک جستجوی ساده می‌توان شکایت بسیاری از کاربران را از درآمد بسیار کم این برنامه مشاهده کرد. بر اساس برخی گزارشات، مرورگر مستقلی که در سایت سازنده ادعا شده «سرعت ماینینگ را افزایش می‌دهد»، نیز سودآوری به‌همراه نخواهد داشت.

درآمد ناچیز در Cryptotab

می‌توان گفت نصب برنامه بدون زیر مجموعه هیچ درآمدی را نصیب شما نمی‌کند، در این حالت مقدار درآمد حاصله بسیار کم بوده و می‌توان آن را نادیده گرفت و حتی به حداقل برداشت نیز نخواهد رسید. معمولا کاربران زیادی با هدف کسب درآمد این برنامه را نصب می‌کنند و پس از مشاهده‌ی عدم بازدهی آن را رها می‌کنند، مبالغ باقی مانده در حساب کاربران در واقع برای سازنده‌ی برنامه باقی می‌ماند. این مبالغ هر چند ناچیز است ولی هنگامی که درصد بسیار بالای کاربرانی که به دلایل مختلف نتوانستند مبلغ جمع شده را برداشت کنند در نظر بگیریم، به مبلغ بالایی خواهیم رسید.

زیر مجموعه‌گیری که در این برنامه برای بالا بردن درآمد کاربران پیشنهاد می‌شود نیز مشکلات بسیاری دارد. یک بلاگر گزارش کرده است که با وجود ۸,۸۰۰ زیر مجموعه تنها توانسته ۴۸ دلار کسب درآمد نماید. گزارش‌های مختلفی نیز از عدم شمارش صحیح زیر مجموعه‌ها منتشر شده است. هر چند خود این فرآیند نیز کار ساده‌ای نیست و معمولا برای جذب زیر مجموعه، به شبکه‌های اجتماعی با تعداد زیادی مخاطب، سایت/وبلاگ پر بازدید، کانال‌های ویدئویی پربیننده(یوتیوب/آپارات و …) نیاز است.

بعلاوه برای ماینینگ به سخت‌افزار‌های قدرتمندی که برای این منظور طراحی شده‌اند نیاز است، این سیستم‌ها معمولا ویژگی‌های خاصی را دارا هستند، این ویژگی‌ها شامل توانایی تامین توان بالا، قدرت پردازشی بالا، استفاده از سیستم خنک کننده‌ی خوب و قطعات آن از نظر هزینه‌ به شکلی انتخاب شده‌اند که با وجود حفظ قدرت پردازش، هزینه‌ی تمام شده‌ی کمی برای ماینر داشته باشند. ماینینگ با سیستمی که برای این کار طراحی نشده، در نگاه اول ممکن است جذاب به نظر برسد ولی می‌تواند نتایج زیان‌بار و غیر قابل جبرانی را به‌همراه داشته باشد.

مرکز ماهر با سودجویی اینترنتی خواندن این طرح‌ و طرح‌های مشابه در ۲۹ مهر اعلام کرد :

افراد سن بالا و والدین مسن‌تر بیشتر در معرض این تهدیدات هستند و دچار مشکلات عدیده‌ای در بستر اینترنت می شوند. متاسفانه جوانانی که به موضوع اجحاف بیشتری هم دارند چندان وقت برای آنها و یاد دادن این موضوعات نگذاشته و به همین دلیل مشکلات مختلفی برای این قشر ناآشنا به فضای مجازی پیش می آید

 

نتیجه‌گیری

 1. افزونه‌ی CryptoTab با استفاده از منابع محاسباتی کاربران اقدام به استخراج قانونی رمزارز می‌کند.
 2. میزان درآمد خالص کاربران از این افزونه به شدت به زیرمجموعه‌های آن‌ها بستگی دارد و حتی در صورت استفاده از این بخش هم درآمد حاصله عملا ناچیز خواهد بود.
 3. اما این افزونه به تمامی کاربران مالک رایانه‌ی شخصی اجازه می‌دهد که به استخراج رمزارز روی بیاورند، اما باید بدانید که درآمد حاصل از این کار بسیار پایین خواهد بود.

  بنابراین Cryptotab با وجود رایگان بودن و عدم نیاز به سرمایه‌گذاری و همچنین سرمایه‌ی اولیه برای خرید تجهیزات ماینینگ معمولا درآمد کمی برای کاربر به‌همراه دارد، از طرفی استفاده از منابع سیستمی برای کامپیوتر‌هایی که برای عملیات ماینینگ طراحی نشدند ممکن است به آن‌ها صدماتی را وارد کند، مخصوصا برای لپ‌تاپ‌ها که معمولا در دفع گرما مشکل داشته و قابلیت انعطاف کمی در تعمیر و نگهداری دارند. هزینه‌ی برقی که توسط رایانه‌ی شما استفاده می‌شود نیز باید در نظر گرفته شود، در این صورت ممکن است کاربران Cryptotab بازدهی منفی را نیز تجربه نمایند. همچنین باید این نکته را نیز در نظر گرفت که سیستم‌های مشابه زیادی در گذشته بوجود آمده و پس از مدتی به یک طرح اِسکَم(کلاهبرداری و عدم پرداخت) تبدیل شدند.

  با توجه به تمامی شرایط اشاره شده در این مقاله رسانگار استفاده و یا حتی امتحان کردن برنامه‌ی Cryptotab را توصیه نمی‌کند.

4.7/5 - (51 امتیاز)
۲۱ دیدگاه‎‎ها
 1. کریس می‎گوید

  مقاله مفیدی بود
  لطفا در مورد آشنایی با بیت کوین بیشتر مطلب بزارید

  1. مهران می‎گوید

   بله ، تلاش خواهیم کرد

 2. shahram می‎گوید

  اگر ما یک سرور ابری بگیریم و یک سرور مجازی ویندوز برای آن ایجاد کنیم و این برنامه کریپتو لب را نصب کنیم مشخصات سرورمان هم سی پی یو ۳۲ باشد رم ۲۵ آیا این برنامه کریپتو لپ از محل ماینینگی که میکنیم درآمد خوبی به ما میدهد یا نه ؟

  1. مهران می‎گوید

   آین مطلب را بخوانید ، یک ۲*۲ ساده است

  2. مهران می‎گوید

   پاسخ این سوال شما در این مطلب به خوبی داده شده است
   خیر !

 3. esmail می‎گوید

  با استفاده از مرورگر کریپتو تب میتونید به آسانی بیت کوین استخرج کنید فقط کافیست کامپیوتر یا موبایل خود را روشن بگذارید تا مرورگر کار خود را بکند.
  لینک دانلود : برای جلوگیری از سو استفاده توسط مدیر حذف شد
  .
  .
  اگر نمیدونید با مرورگر کار کنید با یک سرچ در اینترنت راه حل استفاده را بفهمید.
  موفق باشید

 4. نازی می‎گوید

  لطفا از این لینک دانلود کنید ممنون میشم لینک توسط مدیریت برای جلوگیری از سو استفاده حذف شد

 5. محمد معین امامی می‎گوید

  با سلام خدمت مدیر عزیز سایت.من نمی خوام از سایتی یا از کسی تبلیغ بکنم فقط می خواستم بدونم آیا این صحبتی که سایت بیتکوین ساز میکنه درسته یا نه که میگه با خرید سه ماهه سرور های بیتکوین می توان کسب درآمد کرد. خیلی ممنون میشم که جواب بدین چون قسط خرید این سرور ها رو دارم ولی نمی دونم واقعی هستش یا نه.
  اینم لینگ سایتشونه ممنون میشم چکس کنید.

  می تونید بعد از اینکه لینک رو چک کردین پاکش بکنید

  1. مهران می‎گوید

   سلام
   خیر استخراج با سرور اختصاصی یا مجازی برای هیچ رمز ارزی هیچ توجیه اقتصادی ندارد ، این یک محدودیت و نکته فنی است و هیچ کس نمیتواند خلاف آن را انجام بدهد ، این سوال را از خود بپرسید که اگر اجاره یک سرور و پرداخت هزینه آن ، یک ارزش افزوده برای شمای اجاره کننده داشته باشد چرا خود سرویس دهنده که قاعدتا هزینه کمتری ( با توجه به اینکه برای خودش سود سرویس نیاز نیست پرداخت کند ) برای سرویس میدهد سرویسهای زیادی تهیه نمیکند و به کسب درآمد از آن نمیپردازید ، چرا باید به شما سرویس اجاره بدهد تا از راه سود اجاره سرویس سود کسب کند

   1. قلی می‎گوید

    اصلا اینطور نیست. در سیستم اقتصادی جدید، شرکت های بزرگ منابع خود را بین اشخاص حقوقی و حقیقی توزیع میکنند . با این روش هم سود خود را افزایش و هم ضرر خود را کاهش میدهند. مثال هواپیما سازی ایرباس چندین کشور در تولید مشارکت دارند. خودروسازی BMW که ۹۰ درصد قطعاتش در خارج از کشور آلمان تولید میگردد. پس اینکه چرا شرکت مذکور نمیاد خودش VPS اجاره کند و تولید ارز دیجیتال کند به علت این است که نمیخواهد منابع سخت افزاری و نرم افزاری خود را فریز کند و در نتیجه هزینه های اضافی پرداخت کند . وقتی میتواند با سیستم دیگران سودآوری کند چرا نباید وقت و انرژی خود را درگیر پروژه ها و نوآوری های جدید نکند؟!!!

    1. مهران می‎گوید

     لطفا نتیحه تجریبات استخراج خود را با ما به اشتراک بگزارید ! و بفرمایید با صرف چه هزینه ای چه درآمدی بدست آوردید

 6. مصطفی می‎گوید

  با سلام و عرض ادب و احترام به ادمین سایت و تمامی دوستانی که دارن میخونن و کامنت میزارن و این کیپتوتب واسشون عجیب غریب شده من وارد این سایت شدم نه برای اینکه بدونم چقدر پرداخت می‌کنه فقط برای صحت کریپتوتب وارد شدم دوستان عزیز کسانی که میخوان کریپتوتب رو منبع درامد و برای خرج روزمره خود قرار بدن خیلی سخته میشه به این مراحل رسید اما خیلی سخته زیر مجموعه زیادی میخواد اونم در ایران که دروغ های گوناگون شنیده ایم هیچکس چیزی رو باور نمیکنه این کریپتوتب فقط برای اینهاییه که میخوان دو الی سه سال یه بیت کوین داشته باشن یعنی کریپتوتب رو کنار دستشون بزارن واسه سرگرمی که بعد از دو الی سه سال یه چیزی تو حسابت هست زیر مجموعه گیری هم کنید تا بتونید در اسرع وقت یک بیت کوین رو داشته باشید ، باتشکر از ادمین 🤚🤚🌹🌹

 7. Javadsalman26 می‎گوید

  سلام
  شما برنامه ای سراغ دارین که بشه راحت بیت کوین استخراج کرد
  برنامه ی گوشی

 8. آرش می‎گوید

  سلام میخواستم بدونم اگر من با چند تا دیوایس مختلف ولی با یک اکانت واحد در این برنامه فعالیت بکنم تاثیری در سرعت ماین داره ؟
  و اینکه این روش بهتره یا زیر مجموعه گیری ؟

 9. اکو می‎گوید

  سلام ایا این برنامه به سی پی یو فشار نمیاره؟ مثلا هنگام کار کردنش ازیه برنامه دیگه استفاده کنیم

 10. عباس می‎گوید

  طریقه برداشت بیت کوین از برنامه وتبدیل آن به پول ایرانی به چه شکل است من تازه واردم درست توضیح بدین ممنون

 11. Ali anb می‎گوید

  دوستان این برنامه هیچ سودی برای شما نداره، تنها راهش اینه که زیر مجموعه بگیرید
  داخل برنامه چند تا آینم برای افزایش سرعت ماین هست که باز هم بخرید استفاده کنید، بازم سود نداره برای شما… من ۳ میلیون خرج کردم برای همین برنامه ولی تو ۳ ماه، تقریبا ۴۰۰ هزار تومن برای من کار کرده…
  پس اگر نمیتونید زیرمجموعه بگیرید، در کل، تو هیچ جایی، چه این برنامه چه افرادی که کار هایی که با زیرمجموعه گیری به شما معرفی میکنن…
  هیچ سودی برای شما نخواهد داشت… همش ضرر

 12. محسن می‎گوید

  سلام دوستان این برنامه CryptoTap برای کامپیوترهست وبرای گوشی نیست چون که من نصب کرده بودم بعدن گوشیم خراب شدتعمیرکارگفت که خرابی گوشی ازاین برنامه است به گوشی فشارمیاره ودرآن صورت یک وسیله ازگوشی یادم رفت چیه میسوزه ودیگرگوشی بایدخرج کنیدمن گوشیم نوبودولی متاسفانه خراب شدممنون

 13. سعید می‎گوید

  با تشکر از توضیحات دوستان

 14. محسن می‎گوید

  در محل اسکنر QR امکان اسکن کردن آدرس ولت بیت کوین نیست و هرچه تلاش کردم نشد که آدرس ولت رو برای برداشت ثبت کنم لطفا راهنمایی کنید که چگونه درآمد حاصل از استخراج رو بتونم برداست کنم و به ولت انتقال دهم ممنون

 15. یه بنده خدا می‎گوید

  تو تاریخ ۱۴۰۱ برداشت داره یا اسپم شده

دیدگاه شما در خصوص مطلب چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا دیدگاه خود را با احترام به دیدگاه های دیگران و با توجه به محتوای مطلب درج کنید