ارائه سرویس در 11 دیتاسنتر از سراسر دنیا

سرور اختصاصی

بیش از 8 سال سابقه ارائه خدمات بدون وقفه به مشتریان

خرید سرور اختصاصی یا Dedicated Server از دیتاسنترهای برتر ایران ،آمریکا و اروپا با پشتیبانی رسانگار لذت تجربه استفاده از سرویس پایدار و با پشتیبانی منحصر به فرد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ما با افتخار به عنوان نماینده فروش بهترین دیتاسنترهای ایران و خارج از ایران یکی از معدود ارائه کنندگان خدمات سرور اختصاصی هستیم که بالاترین تعداد سرور اختصاصی را در بیش از 11 دیتاسنتر از سراسر دنیا در لیست ارائه خدمات خود قرار داده ایم و همزمان با گستردگی ارائه خدمات آنها را با بهترین پشتیبانی در زمینه سرویس ها و خدمات مرتبط با سرورهای اختصاصی و به همراه راهکارهای پیشرفته مدیریت‎سرور ، پشتیبانی و مانیتورینگ ارائه می‎نمائیم.

برخی از مزایای سرور اختصاصی

قدرتمند

چه سرور اختصاصی را برای میزبانی لایه Backend اپلیکیشن موبایل خود بخواهید و چه برای میزبانی حجم انبوهی از اطلاعات کاربران وب‎سایت خود ، منابع پردازشی و ذخیره‎اطلاعات سرور اختصاصی متناسب با نیاز شما قابل پیکربندی می‎باشد.

ایمن

سرور اختصاصی به دلیل اینکه  صرفا در اختیار شما بوده و وب سایت و یا سرویس دیگری روی آن میزبانی نمی‎شود می‎تواند امنیت بیشتری نسبت به سرورهای مجازی و یا هاست اشتراکی برای وب سایت و یا اپلیکیشن شما فراهم کند.

مقرون به صرفه

اگر شما چند وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل را روی سرورمجازی یا هاست اشتراکی میزبانی می‎کنید ، بامهاجرت به یک سرور اختصاصی که با تکنولوژی‎های مجازی‎سازی به چند سرورمجازی مستقل تبدیل شده ، می‎توانید صرفه‎جویی قابل توجهی در هزینه‎ پروژه های نرم‎افزاری و یا وب سایتهای خود داشته باشید.

قابل اطمینان

در سرور اختصاصی این شما هستید که انتخاب می‎کنید هارد دیسکهای شما چه پیکربندی داشته باشند و یا ارتباط اینترنت شما با چه ظرفیتی باشد ، بنابراین می‎توایند مطابق نیاز بهترین گزینه‎ها را برای اطمینان از فعالیت بدون وقفه سرویسهای خود انتخاب کنید.