سرور اختصاصی سینگل هاپ آمریکا

خرید سروراختصاصی آمریکا

رسانگار  ارائه کننده سرورهای SingleHOP آمریکا طی 4 سال گذشته با بهترین پشتیبانی در ایران

دیتاسنتر SingleHOP آمریکا با دارای بودن 3 دیتاسنتر در  آمریکا و  که در Chicago  , Phoenix  ,New York, و دارا بودن زیرساختهای ارتباطی قدرتمند مبتنی بر سیسکو/جونیپر و تامین ارتباطی اینترنتی از طریق لینکهای فیبر نوری با ظرفیت بالغ بر 14Tbp/s از تامین کنندگان بزرگ زیرساخت اینترنت آمریکا ، دارای کیفیت بالای ارتباط شبکه و همچنین پینگ تایم مناسب نسبت به ایران در مقایسه با دیگر دیتاسنتر های آمریکایی می باشد . اگر قصد دارید سرویس تجاری با کیفیت بالا و آپتایم شبکه در دیتاسنتر آمریکایی داشته باشید  ، ما سرور اختصاصی از SingleHOP  آمریکا را توصیه میکنم . سرورهای سینگل هاپ  ازبرندهای DELL و SuperMicro بوده که تضمین کننده بهترین آپتیام برای سرورهای شما  می باشد.
برای خرید هر یک از سرورهای سینگل هاپ به جدول زیر مراجعه کنید ، همچنین اگر سروری را در سایت دیتاسنتر مشاهده نموده اید و در جدول زیر لیست شده است از طریق ارسال تیکت برای بخش فروش مدل و پیکربندی سرور خود را ارسال کنید تا پس از تائید شما صورتحساب برای شما صادر شود .

توجه داشته باشید ، رسانگار از معدود ارائه کنندگان سرور اختصصای آمریکا در دیتاسنتر سینگل هاپ است که با توانایی فنی بالا در همه شرایط پاسخ گوی نیازهای شما خواهیم بود

پلنهای سرور اختصاصی سینگل هاپ

شرایط و قوانین مربوط به سرورسینگل هاپ
 1. در صورت نیاز به سرور در دیتاسنتر هتزنر آلمان که در لیست بالا وجود ندارد، لطفا با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
 2. تمدید سرور در دوره اول 26 روز پس از خرید می باشد.
 3. تحویل سرورها ظرف مدت 2 تا 48 ساعت انجام می‌پذیرد ، تحویل سرور تابع موجودی و ساعات کاری دیتاسنتر می‌باشد،ایام تعطیل (شنبه و یک شنبه ) ممکن است تحویل سرور با تاخیر بیشتر صورت پذیرد.
 4. در صورت عدم موجودی سخت افزار و پردازنده، مدل مشابه (معمولا بهتر ) ارائه می‌گردد.
 5. در تمامی سرورهای فوق قیمت محاسبه شده وابسته به نرخ ارز بوده و در صورت نوسانات پیش‌بینی نشده نرخ قیمت تمدید سرورها بر اساس نرخ روز محاسبه می‌گردد
 6. امکان پرداخت هزینه سرورهای اختصاصی آلمان بصورت ۳ و ۶ ماهه وجود دارد.
 7. ترافیک مصرفی سرورها بر اساس یک ماه کامل میلادی ( 1ام تا پایان ماه) محسابه می‌گردد و به تاریخ تمدید سرور بی‌ارتباط است..
 8. نصب سیستم عامل درخواستی شما در تمامی سرورهای فوق بصورت رایگان انجام می پذیرد ( هزینه لایسنس ویندوز بصورت ماهانه به سرور اضافه شده و ماه اول 2 برابر محاسبه می شود)
 9. مسئولیت امنیت اطلاعات و پشتیبانی گیری از اطلاعات روی سرور در هر شرایطی ( نصب مجدد سیستم عامل ، مشکلات سخت افزاری ، تست های سخت افزاری ، سوختن هارد دیسک و تحریم ایران و …. ) بر عهده مشتری می باشد و رسانگار هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات مربوط به از دست رفتن اطلاعات روی سرور به هر دلیلی نخواهد داشت
 10. سرورهای سری P توسط رسانگار با لایسنس رایگان Directadmin ارائه خواهند شد ، لایسنس رایگان فقط برای آی پی اصلی سرور و در صورت نصب سیستم عامل Centos می باشد ، نصب اولیه دایرکت ادمین رایگان خواهد بود.
 11. امکان انصراف از سفارش و عودت هزینه پرداختی برای سرور اختصاصی آلمان تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، برای اطلاعات بیشتر به بخش شرایط عودت وجه مراجعه نمائید.
 12.     تمامی سرورهای فوق بصورت پیشفرض دارای یک آدرس IPv4 , یک آدرس IPv6 می باشد ، امکان ارائه تا 38 IP اضافه روی سرورهای هتزنر مطابق توضیحات در این لینک وجود دارد
 13.     در صورت نیاز به بیش از 3 آی پی و یا نیاز به اضافه نمودن امکانات سخت افزاری ( هارد ، کارت شبکه و …. ) باید به سرور فلکسی پک با هزینه ماهانه اضافه شود
 14.     برای بلوک آی پی های اضافه (/29و/28و./27) نیاز به نصب روتر فایروال نرم‎افزاری + یک تک IP روی سرور می‎باشد ، این روتر بسیاری از خطرات و اقدامات مخرب امنیتی مربوط به شبکه را محدود  خواهد نمود.
چرا دیتاسنتر سینگل هاپ ، چرا خرید سرور از رسانگار ؟

 • وجود زیرساخت Anti DDoS
 • سخت افزار قدرتمند با قیمتهای مناسب
 • پشتیبانی معتبر و شاخته شده رسانگار
 • قیمتهای رقابتی و مناسب رسانگار
 • سرعت دسترسی و پینگ مناسب برای کاربران ایرانی