خرید سرور مجازی (VPS) با منابع اختصاصی

فروش سرورمجازی VPS ارزان و با کیفیت از آلمان،فرانسه،انگلستان،هلند، آمریکا با سرعت،کیفیت و آپتایم 99.99% و پشتیبانی شبانه‌روزی رسانگار

سرور های مجازی رسانگار ، روی سرور های قدرتمند 4 تا 16 هسته ای در دیتاسترهای آمریکایی و اروپایی ارائه می شوند ، سرورهای میزبان VPS شما همگی دارای ارتباط 1Gbps با اینترنت بوده و با استفاده از هارد دیسکهای SAS و استفاده از تکنولوژِی CacheCade سرعت Read/Write مناسبی را برای اکثر کاربری ها ایجاد می نماید ، سرورهای سری RapidVPS ما در کمتر از 30 ثانیه پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین شما فعال شده و اطلاعات دسترسی برای شما ارسال خواهد شد ، اگر نیاز به سرور مجازی برای میزبانی سایت ، راه اندازی دانلود سرور و یا آپلودسنتر دارید سرورهای پرقدرت ویژه رسانگار را سفارش دهید ، با سفارش این سرور ها امکان بهره مندی از خدمات مدیریت و نگهداری سرور را هم خواهید داشت. تمامی سرورهای مجازی رسانگار با منابع 100% اختصاصی ارائه می‌شوند.

انواع سرور‌های مجازی رسانگار

سرور مجازی پرقدرت

سرور مجازی با تکنولوژی ESXi که روی سرورهای قدرتمند با هارد دیسک‍‌های پرسرعت SAS و مجهز به SSD Cache با Raid سخت افزاری ایجاد خواهند شد ، تحویل این سرور ها بر خلاف VPS های سری Rapid نیاز به زمان داشته و فاقد پنل مدیریتی می باشد. امکان ارائه این سرورها به صورت مدیریت‌شده برای میزبانی وب سایتهای پربازدید.

سرورمجازی EZVPS

®EZVPS برند سرورهای مجازی با تحویل آنلاین و فوری رسانگار است که با دارا بودن منابع 100% اختصاصی و پنل مدیریت و قیمت ارزان مناسب کاربردهای مختلف می باشد ، رپید وی پی اس رسانگار در دیتاسنترهای آمریکا ، آلمان ، فرانسه ، هلند قابل ارائه به کاربران می باشد.