سرور اختصاصی ورلداستریم هلند

WorldStream Netherlands Dedicated

سرور اختصاصی وارز را از دیتاسنتر ورلداستریم سفارش بدهید و در سریعترین زمان تحویل بگیرید*

برخی از مزایای سرورهای اختصاصی ورلداستریم هلند

پشتیبانی پاسخ‎گو

ساده ترین سرویسها و یا پیچیده‎ترین کاربردها را روی سرور نیاز دارید؟ تیم پشتیبانی رسانگار آماده پاسخ‎گویی ، رسیدگی و انجام درخواستها برای راه اندازی انواع سرویسها می‎باشد.

سرور وارز

سرور اختصاصی ورلداستریم به عنوان سرورهای وارز (WAREZ) شناخته شده هستند و در نتیجه این دیتاسنتر حساسیت به مراتب کمتری روی موارد کپی رایت و DMCA دارد.

قیمت مناسب

سرورهای Worldstream هلند درای مدلهای متنوع بر اساس انواع نیازها می‎باشد که با سخت‎افزار برندهای Lenovo , HP , DELL , Fujitso و قیمت مناسب ارائه می‎شود.

تحویل سریع

سرورهای اختصاصی ورلداستریم پس از سفارش و پرداخت در 24 تا 72 ساعت تحویل می‎شود ، در صورت سفارشی‎سازی سخت افزار سرور تحویل تا 5 روز کاری خواهد بود .

فایروال سخت افزاری

در صورت درخواست امکان تخصیص فایروال  از مدلهای Cisco ASA 5505 یا Fortinet FortiGate 60D  برای سرور های ورلداستریم وجود خواهد داشت ، در زمان سفارش انتخاب کنید

انواع لایسنسها

در زمان سفارش همه سرورهای اختصاصی ورلداستریم از رسانگار می‎توانید لایسنسهای مختلف از جمله cPanel، DirectAdmin ، Plesk ،, JetBackup , Litespeed را سفارش دهید.

*

پهنای باند نامحدود

سرور ورلداستریم روی مدلهای خاص و یا در صورت درخواست شما با پهنای باند نامحدود قابل ارائه می‎باشد ، نامحدود تا 330TB پهنای باند Premium بر روی پورت 1Gbit/s می‎باشد.

آنتی DDOS رایگان

دیتاسنتر ورلداستریم برای همه سرورهای  اختصاصی 5Gbit/s انتی دیداس ریاگان تخصیص می‎دهد ، در زمان سفارش می‎توانید ظرفیت این سرویس را تا 100Gbit/s protection ارتقا دهید.

 ورلداستریم هلند ، تنوع سخت افزار ، سرور وارز

کیفیت مناسب سخت‎افزار و شبکه ارتباطی قدرتمند به همراه آنتی‎دی‎داس و همچنین امکان نصب فایروال برای سرورها دیتاسنتر ورلداستریم هلند این دیتاسنتر را به یکی از انتخاب های با کیفیت مدیران فنی وب سایتها و دیگر کاربران ایرانی تبدیل کرده است، ورلداستریم سرورهای خود را در دیتاسنترهای مستقر در هلند ، آلمان ، آمریکا و همچنین آسیای شرقی ارائه می‎کند ، که در این گروه از محصولات ما سرورهای هلند ورلداستریم را معرفی نمونده‎ایم. رسانگار با فروش سرور ورلداستریم هلند پشتیبانی و خدمات نرم‎افزاری شناخته شده خود را به رایگان به کاربران ارائه می‎کند .با توجه به تعدد مدلهای سرور WorldStream لطفا مشخصات سرور مورد نظر خود را با کلیک روی دکمه زیر برای ما ارسال کنید.

نیاز به سرور با مشخصات و سخت افزار سفارشی دارید ؟

فرم زیر را با ذکر دقیق نیازهای خود تکمیل کنید و کارشناسان ما زیرساخت و سخت‎افزار مورد نیاز شما را پیشنهاد و پیش فاکتور مربوطه را برای شما تنظیم می‎کنند.

مشاوره خرید سرور اختصاصی

11 + 10 =