فهرست

خرید لایسنس دایرکت ‎ادمین ارزان

فروش لایسنس DirectAdmin اورجینال ، تحویل پس ‎از پرداخت و نصب رایگان

دایرکت‎ ادمین چیست و چرا از DirectAdmin استفاده کنیم ؟

پشتیبانی رسمی و ساده از انجینکس

دایرکت ادمین کنترل پنل محبوب رسانگار برای راه اندازی انواع سرویسهای میزبانی و سرورهای دانلود و همجنین هاست دانلود می باشد ، این کنترل پنل با پشتیبانی رسمی و بدون نیاز به پلاگین از Nginx به عنوان پروکسی آپاچی و یا Nginx به عنوان وب سرور میتواند سرعت لود بالاتری را برای سایت و اپلیکیشن های شما فراهم کند.  همچنین قابلیت سفارشی سازی vhost ها که در صورت شناخت کامل میتواند بسیار قدرتمند عمل کند دایرمت ادمین را از دیگر کنترل پنلها مانند سی پنل که هنوز پشتیبانی رسمی یاز انجینکس+آپاچی ندارد متمایز کند.

 

قابلیت های قابل سفارشی سازی با CustomBuild

دایرکت ادمین از اکو سیستم مخصوص خود به نام کاستوم بیلد استفاده میکند که شاید بتوان آنرا مشابه EasyApache سی پنل خواند ، با این تفاوت که در این سیستم شما امکان سفارشی همه ابعاد یک سرور میزبانی را خواهید داشت.

 

یکپارچگی با WHMCS

دایرت ادیمن یکی از بهترین کنترل‎پنل‎های می‎باشد که  یکپارچکی کامل با WHMCS بوده و کاربران شما می‎توانند از قابلیتهای بی نظیر cPanel مستقیما در WHMCS استفاده نمایند

کنترل قدرتمند و ارزان مناسب برای شرکتها و کاربران

دایرکت ادمین کنترل پنلی ارزان در مقایسه با سی پنل و پلسک می باشد که بر خلاف رقبای خود محدودیت هایی مانند تعداد کاربر و ریسلر و یا اختصاصی یا مجازی بودن سرور حل نصب نداشته و نتیجه هزینه استفاده به مراتب کمتری از دیگر کنترل پنل ها خواهد داشت. ما دایرکت ادمین را برای سرورهای مدیریت شده و همچنین هاست های اختصاصی بصورت رایگان ارائه میکنیم و به کاربرانی که میخواهند صرفا یک سایت را روی سرور خود میزبانی کنند توصیه می‎کنیم.

 

دایرکت ادمین بهترین جایگزین سی‌پنل در ایران

دایرکت ادمین گزینه مناسبی برای سرورهای داخل کشور می‎باشد ، از آنجایی که این کنترل پنل کانادایی می‎باشد و طی سالها تحریم هیچ وقت سرویسهای ایرانی را تحت تحریم قرار نداده است بهترین جایگزین سی پنل برای نصب روی سرورهای داخل ایران می باشد.ما دایرکت ادمین را به همه کاربرانی که قصد نصب کنترل پنل روی سرورمجازی ایران و یا سرور اختصاصی ایران دارند توصیه می‎کنیم

 

  1. قیمت های مذکور معتبر می باشد ، اما در صورت افزایش های ناگهانی نرخ دلار امکان افزایش قیمت تمدید و یا خرید پس از سفارش وجود دارد.
  2. تائید سفارش بین 2 دقیقه تا 8 ساعت انجام شده و با تائید سفارش و ارسال CID,LID  لایسنس فعال و قابل استفاده خواهد بود.
  3. تغییر IP و سیستم عامل برای لایسنهای مادامالعمر و سالانه دارای محدودیت می باشد
  4. نصب و دایرکت ادمین مطابق شرایط جدید دایرکت ادمین برای لایسنسهای Lite و استاندارد رایگان انجام می شود.
  5. هزینه کانفیگ پیشرفته شامل :Webسرور ، Database سرور ، PHP سرور و تنظیمات امنیتی فایروال و کرنل ۱۰۰ هزارتومان می باشد .
  6. لایسنس مادم العمر دارای هزینه نگهداری سالانه 20 هزارتومان می باشد که هر سال2 ماه قبل از روز سفارش اصلی برای شما صادر خواهد شد ، در صورت عدم پرداخت صورتحساب پشتیبانی لایسنس تا ۳۰ روز پس از سررسید فاکتور نگهداری، لایسنس باطل  خواهد شد و در صورت نیاز به ادامه استفاده از سرویس نیاز به سفارش مجدد لایسنس می باشد. ارائه لایسنس مادام العمر دایرکت‎ادمین متوقف شده و لایسنس های قبلی ارائه شده همراه سرور با هزینه سالانه 199 دلار برای پشتیبانی و آپدیت خواهند شد.
  7. پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان تغییر دوره اعتبار لایسنس و عودت وجه پرداختی برای لایسنس به دلیل پرداخت ارزی هزینه وجود نخواهد داشت، پیش از خرید کاملا دقت کنید.

نیاز به راه کار خاص و مدیریت سرور مجازی دارید ؟

آیا نیاز شما فراتر از خرید لایسنس سی پنل و یا نصب و کانفیگ آن روی سرور می‎باشد ؟
با ما برای خرید سرور مدیریت شده جهت وب سایت ها یا اپلیکیشن خود تماس بگیرید.

رسانگار در شبکه های اجتماعی