سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

بزرگ‌ترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، می‎تواند موتورهای جستجو باشد ، مخاطبان ورودی که برای شما هزینه جاری و دائمی نخواهد داشت ، سئو و بهینه سازی وب سایت رسانگار در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند شما تاثیر چشمگیری ایجاد کرده و با اقدامات ما سایت شما در صفجه اول و احتمالا جایگاه نخست گوگل حاظر خواهد شد .
اگر سئو سایت کامل و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن حذف کامل سایت شما از نتایج جستجو باشد

درخواست بررسی و مشاوره رایگان سئو

بهترین خدمات سئو سایت

برای بهترین نمایش سازمان خود در دنیای مجازی آماده باشید ، ما بهترین خدمات سئو سایت را به شما ارائه می‎کنیم

بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO)

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در مدت کم میسر نیست و یا اگر میسر هم باشید مداوم نیست. سئو مدت زمانی را میطلبد که موتورهای جستجو از صحت و کیفیت سایت شما مطلع گردند و در صفحات اول موتورهای جستجو قرار دهند.

بهینه سازی و استراتژی محتوایی

با شناخت کسب و کار و‬ مشتریان خود میتوانید بدانید چطور باید محتوای‬ خود را برای‬ کلیدواژه های هدف بنویسید، به یاد داشته باشید که ترجمه جهت سئو سایت و بهینه سازی سایت نمی تواند مانند ترجمه متون و مقالات علمی باشد و باید بر اساس استراتژی از پیش تعیین شده باشد.

بهینه سازی دخلی محتوا در سایت

بهینه سازی صفحات داخلی وبسایت  (On-Site Seo) به معنای بهینه سازی عناصر وبسایت جهت رسیدن به رتبه ی بالاتر در موتورهای جست و جو و کسب ترافیک بیشتر است.

مشاوره بهینه سازی سایت

ما به عنوان مشاور سئوی شما، جای‌جای وب‌سایت شما را آنالیز و به شما راهکارهای قابل اجرا و دقیق ارائه می‌کنیم. برخی از خدمات قابل ارائه به صورت مشاوره‌ای را در زیر مشاهده می‌کنید.

آنالیز داده ها و شاخصهای بهبود عملکرد

کی از مهمترین فعالیتهای فرآیند بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، آنالیز و تحلیل است.
در این فرآیند بر اساس اهداف سئو شاخصهای کلیدی عملکرد مشخص شده و روند بهبود سایت در طول زمان مورد بررسی و اصلاح مکرر قرار میگیرد.

استراتژی بهبود مستمر سئو

برای دست یابی به نتیجه و تحلیل عملکرد متخصص سئو بهتر است بعد از شروع پروژه ملاک ها را برای سنجش موفقیت مشخص کنیم. روش های مختلفی برای سنجش موفقیت شما در سئو وجود دارد که برخی از آنها درست و برخی کاملا اشتباه هستند.

خدمات منحصربه فرد SEO

رسانگار با تکیه بر دانش کارشناسن بهینه سازی و محتوا سازی (سئوکار) خود، خدمات حرفه ای سئو سایت در تهران و کرج را ارائه می‎نماید.

افزایش رتبه در گوگل و بهبود رتبه کلمات کلیدی پربازدید از هدف های اصلی مشتریان است که ما مجموعه کامل خدمات سئو سایت حرفه ای شامل استراتژی، تکنیک و استانداردهای روز بهینه سازی وب سایت براساس الگوریتم های گوگل، تسلط برالگوریتم‎ها و فرانید های گوگل را ارائه می‎کنیم

مشتری با لبخندی بر لب

%

تا ۱۵۰ درصد افزایش ترافیک

%

تا ۱۹۰ درصد افزایش سود و بازدهی

دریافت گزارش ماهانه و دوره ای عملکرد

برای آنکه مطمئن شوید در مسیر درستی قدم برمی‌دارید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید و با بررسی گزارشهای ماهانه وفصلی و با استفاده از تحلیل و تدوین استراتژی سئو برای بهبود مستمر سایت خود اقدام کنید ، این گزارشها می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و رقیبان‌تان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، رتبه سایت خود را در بازه های زمانی منطقی بعدی  بطور پیوسته ارتقاء دهید. در ادامه می‌توانید جزئیات خدمات سئوی رسانگار را به صورت کاملاً ساده و روشن مطالعه فرمائید.

 با هم نظاره‎گر رشد و موفقیت شما خواهیم بود!

 

مشتری رضایتمند

میانگین نرخ تبدیل

پاسخ هایی برای سوالات شما

سئو دقیقاً چیست و چه فایده‌ای برای شما دارد؟?

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. موتورهای جستجویی مانند  گوکل در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و بخش عمده وب سایتها  ترافیک خود را از این موتورهای جستجو دریافت میکنند.

سئوی یک وب‌سایت دقیقاً چگونه انجام می‌شود؟

تکنیک‌های مختلفی برای بهینه‌سازی وب‌سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک‌ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند. برای مثال ساختار وب‌سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در وب‌سایت شما استفاده می‌شوند. برخی نیز به صورت خارجی هستند. برای مثال، لینک شما در وب‌سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می‌شود.

کلمه کلیدی چیست و چرا اهمیت دارد ؟

منظور از کلمات کلیدی، آن کلماتی است که در زمینۀ شما اهمیت دارند و کاربران بیشتر آنها را جستجو می‌کنند. با شناختن این کلمات شما می‌توانید تمرکز خود را به سمت آنها معطوف نمایید و مطمئن شوید که هنگام جستجوی این کلمات، وب‌سایت شما در صحفۀ اول جستجو نمایش داده شود. بدین ترتیب می‌توانید بیشترین تعداد کاربران مرتبط را به سمت وب‌سایت خود رهنمون سازید و مشتریان بیشتری داشته باشید.

سئوی کلاه سفید، خاکستری و سیاه چه هستند؟

برای انجام سئو، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. برخی از این روش‌ها سالم هستند و در نتیجه برای موثر واقع شدن نیاز به زمان دارند. برخی نیز ناسالم هستند و در عوض بازدهی سریع‌تری دارند. اما اگر موتورهای جستجو آنها را شناسایی کنند، شما جریمه خواهید شد. به دستۀ اول سئوی کلاه سفید و به دستۀ دوم کلاه سیاه می‌گویند. در بین این دو هم، تکنیک‌های کلاه خاکستری هستند که هم زود نتیجه می‌دهند و هم منجر به جریمه نمی‌شوند.

برخی از پروژه‎های ما

مشت نمونه خروار است ! ما چقدر در سئو و بهینه سازی سایت موفق هستیم؟

سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر سریر

کلمات کلیدی : شابلون ژله ای

سئو سایت پزشکی و کلینیک سونوگرافی

کلمات کلیدی : سونوگرافی شهریار

سئوی سایت کلینیک سونوگرافی

کلمات کلیدی : کلینیک مهرسان

سئو سایت متخصص سونوگرافی

کلمات کلیدی : دکتر رضا گرامی ، مشاوره  سونوگرافی ، بهترین سونوگرافی تهران ، سونوگرافی اکوی قلب جنین ، بهترین سونوگرافی غربالگری