خرید لایسنس کلودلینوکس

فروش لایسنس CloudLinux با فعال سازی فوری پس ‎از پرداخت 

کلودلینوکس چیست و چرا از CloudLinux استفاده کنیم ؟

از PHP4 تا PHP 7 همه روی یک سرور

با EasyApache 3 در سی پنل  و یا CustomBuild 1.1 روی دایرکت ادمین شما امکان انتخاب فقط یک نسخه PHP برای سرور خود داشتید ، با ارائه EasyApache نسخه 4 و PHPManager روی سی پنل امکان انتخاب نسخه های PHP از 5.5 تا 7.2 قابل انتخاب شده است ، اما همچنان محدودیتهایی برای تنظیمات وجود دارد ، چون شما باید آنها را در سطح سرور اعمال کنید و کاربران کنترل کمی روی ماژول های PHP مورد نیاز خود دارند ، این مشکل با AltPHP در کلود لینوکس حل شده است ، کاربر شما میتواند هر نسخه ای از PHP ( از نسخه 4 تا 7.2 بسته به تنظیمات شما ) را انتخاب کند.

 

MYSQL Governer کنترل دقیق روی کوئری‎های دیتابیس

با قابلیت MySQL گاورنر کلود لینوکس شما امکان کنترل کامل روی دیتابیس سرور و منابع مصرفی بوسیله دیتابیس سرور را برعهده خواهید گرفت.

 

کلودلینوکس چیست؟

کلود لینوکس ، توزیع تجاری لینوکس بر پایه CentOS است که با در نظر گرفتن نیازهای سرویس دهندگان هاست اشتراکی برای افرایش امنیت سرور و کنترل و مدیریت مصرف منابع سرور با لایسنس تجاری ارائه می شود .

با کلودلینوکس کنترل سرور خود را “دوباره” در دست بگیرید.

به عنوان یک مدیر سرور که سروری با سی پنل ، دایرکت ادمین و یا پلسک را مدیریت می‎کند ، احتمالا پیش آمده است که ناگهان Load Averages  سرور شما بالا رفته و حتی برخی و یا تمام وب سایت ها از دسترس خارج شوند ، با بررسی اولیه سرور به این نتیجه می‎رسید که افزایش بازدید کننده ناگهانی یکی از کاربران شما به دلیل تبلیغات گسترده باعث شده است کل سرور شما با مشکل کمبود منابع پردازشی مواجه شود، در گذشته راه حلهایی برای اعمال محدودیت روی چنین گاربرانی از طریق تغییرات دستی در فایل های کانفیگ وب سرور و…. البته پشت سر گذاشتن مراحل مختلف تست و تنظیمات پیچیده امکان پذیر بوده  که از توان عده کثری از مدیران سرور خارج بوده است ، اینجاست که کلیود لینوکس وارد می شود و به شما امکان کنترل روی تمام عناصر سرور را می‎دهد ، کلود لینوکس که هسته آن را سیستمی به نام LVE تشکیل میدهد به شما امکان ایجاد کانتینتر های مستقل برای هر کاربر را داده و می‎توانید برای هر یک از این کانتینرها تعاریف متفاوت از مقدار رم ، توان پردازشی ، تعداد پذیرش درخواست در لحظه و …. ایجاد کنید.

 

  1. قیمت های مذکور معتبر می باشد ، اما در صورت افزایش های ناگهانی نرخ دلار امکان افزایش قیمت تمدید و یا خرید پس از سفارش وجود دارد.
  2. لایسنس کلود لینوکس بلافاصله پس از پرداخت فعال خواهد شد.
  3. تغییر IP لایسنس امکان پذیر می‎باشد ، درنظر داشته باشید در صورت تغییر ای پی لایسنس کلود لینوکس ، آپدیت و مدیریت منابع سرور قبلی بصورت کلی از کار خواهد افتاد.
  4. لایسنس تنها بر روی یک IP و برای دوره مشخص ( ماهه یا 1ساله) قابل استفاده می باشند. تلاش برای نصب نسخه های نال شده، سابقه خرید لایسنس Cloud Linux از طریق ایران و شناسایی شدن IP برای ایران از مواردی است که می‎تواند باعث بلاک شدن IP شما در سایت اصلی شود و همین مورد لایسنس شما را باطل و یا سفارش لایسنس جدید را غیر ممکن می‏‎کند.

    توصیه میشود از تهیه لایسنس های غیر اصلی که با قیمتهیا کمتر ارائه می شود و  یا استفاده از کرنل‎های دستکاری شده کلود لینوکس پرهیز کنید چرا که غیر مشکلات امنیتی ممکن است موجب بلاک شدن همیشگی IP و سرور شما در سامانه لایسنس Cloud Linux شود و  هم نتوانید لایسنس Cloud Linux روی سرور خود نصب کنید.

  5. پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان تغییر دوره اعتبار لایسنس و عودت وجه پرداختی برای لایسنس به دلیل پرداخت ارزی هزینه وجود نخواهد داشت، پیش از خرید کاملا دقت کنید.

نیاز به راه کار خاص و مدیریت سرور مجازی دارید ؟

آیا نیاز شما فراتر از خرید لایسنس سی پنل و یا نصب و کانفیگ آن روی سرور می‎باشد ؟
با ما برای خرید سرور مدیریت شده جهت وب سایت ها یا اپلیکیشن خود تماس بگیرید.

رسانگار در شبکه های اجتماعی