خرید لایسنس cPanel, DirectAdmin,LiteSpeed,WHMCS,……

انواع لایسنس نرم‎افزار

رسانگار یکی از بزرگترین نمایندگان فروش لایسنسهای مختلف پلاگین ها ، سرویس‎ها و کنترل پنلهای مورد نیاز سرور‎ها است . تمامی لایسنس‎های ارائه شده رسانگار اصل (Original) بوده و در وب سایت‎های مربوطه و مرجع قابل تایید می‎باشند. فعال‎ سازی تمامی لایسنسها بصورت آنلاین و رایگان در 24 ساعت شبانه‎روز  انجام می‎شود.

لایسنس‎های نرم افزاری اورجینال و با قیمت مناسب

ما در رسانگار بر کیفیت و تجربه خوب کاربر از خدمات پشتیبانی تاکید داریم، به همین دلیل سطح و کیفیت ارائه خدمات ما متمایز با عمده شرکت های دیگر می‎باشد در همین راستا تمامی لایسنس‎های نرم‎افزاری ارائه شده توسط ما دقیقا مطابق تعاریف و قیمتهای ارائه شده شرکت اصلی می‎باشد که ما نماینده فروش لایسنس از آنها می‎باشیم ، در رسانگار خبری از تعریف‎های عجیب برای شخص و شرکت و سازمان و… نیست ، لایسنس‎ها بر اساس مقادیر قابل سنجش مانند ، تعداد کاربر ، نوع سخت افزار سرور و همچنین محدودیت منابع در دوره های زمانی ، ماهانه ، سالانه و مادام العمر که توسط شرکت اصلی تعیین شده است ارائه می‎شود.

مجموعه کاملی از لایسنسهای نرم افزاری

لایسنس CloudLinux

کلودلینوکس ، یک کنترل پنل قدرتمند و محبوب برای لینوکس می‌باشد که با ارائه رابط‎های گرافیکی cPanel و WHM  و ابزارهای قدرتمند اتوماسیون میزبانی یک وب سایت را برای کاربران و مدیران سرور آسان می‌سازد.

لایسنس Plesk/Onix

پلسک/اونیکس ، یک کنترل پنل قدرتمند و محبوب برای لینوکس می‌باشد که با ارائه رابط‎های گرافیکی cPanel و WHM  و ابزارهای قدرتمند اتوماسیون میزبانی یک وب سایت را برای کاربران و مدیران سرور آسان می‌سازد.

لایسنس DirectAdmin

 دایرکت‎ادمین ، یک کنترل پنل قدرتمند و محبوب برای لینوکس می‌باشد که با ارائه رابط‎های گرافیکی cPanel و WHM  و ابزارهای قدرتمند اتوماسیون میزبانی یک وب سایت را برای کاربران و مدیران سرور آسان می‌سازد.

لایسنس cPanel & WHM

سی پنل ، یک کنترل پنل قدرتمند و محبوب برای لینوکس می‌باشد که با ارائه رابط‎های گرافیکی cPanel و WHM  و ابزارهای قدرتمند اتوماسیون میزبانی یک وب سایت را برای کاربران و مدیران سرور آسان می‌سازد.

لایسنس imunify36

Imunify 360 یک راه حل امنیتی اتوماتیک توسط AI که از توسط تیم  کلودلینوکس ساخته شده است. از زمان عرضه Imunify 360 ا، این محصول بر روی بیش از هزاران سرور نصب شده است و امنیت بسیار بالایی برای سرور و مشتریان به ارمغان آورده است.

لایسنس JetBackup

جت‎بک‎آپ یک پلاگین قدرتمند cPanel می‎باشد
که به مدیر سرور و کاربران امکان مدیریت فرایند بک آپ گیری سرور را میدهد ، با استفاده از این افزونه کاربران می‎توانند کنترل کاملی بر فرایند پشتیبانی‎گیری و بازگردانی اطلاعات هاست خود داشته باشند

لایسنس KernelCare

کرنل‌کر ، یک کنترل پنل قدرتمند و محبوب برای لینوکس می‌باشد که با ارائه رابط‎های گرافیکی cPanel و WHM  و ابزارهای قدرتمند اتوماسیون میزبانی یک وب سایت را برای کاربران و مدیران سرور آسان می‌سازد.

لایسنس LiteSpeed

لایت‎اسپید ، یک کنترل پنل قدرتمند و محبوب برای لینوکس می‌باشد که با ارائه رابط‎های گرافیکی cPanel و WHM  و ابزارهای قدرتمند اتوماسیون میزبانی یک وب سایت را برای کاربران و مدیران سرور آسان می‌سازد.

لایسنس SiteLock

سایت لاک یک سیستم امنیتی جامع برای تشخیص ، جلوگیری و رفع مشکلات امینیتی وب سایتها به وسیله ابزارهای مختلف و مبنی بر یادگیری و هوش ماشین است ، لایسنس SiteLock در سه نسخه مختلف توسط رسانگار ارائه می شود

لایسنس Resource Monitor

ریسورس مانیتور ، به مدیران سرور کمک میکند تا به سرعت کاربرانی که مصرف زیادی از منابع سرور دارند را شناسایی و اقدام لازم را صورت دهند ، لایسنس ریسورس مانیتور رایگان به همراه لایسنس سی پنل به کاربران ارائه می شود

لایسنس WHMCS

WHMCS یک سیستم جامع مدیریت و فروش سرویسهای اینترنتی از جمله ، هاست ، دامین ، سرور اختصاصی و مجازی و همچنین ارائه پشتیبانی و خدمات دیگر به کاربران می باشد .

لایسنس Softaculous

سافتاکلوس ، یک افزونه نصب خودکار برای کنترل پنل‎های سی‎پنل ، دایرکت‎ادمین و پلسک است که به کاربران امکان نصب چند صد اسکریپت ونرم افزار تحت وب را فقط با یک کلیک می‎دهد.

پلتفرم یکپارچه برای توسعه نرم افزار خود نیاز دارید؟

ما برای پشتیبانی و میزبانی اپلیکیشن ها و استارت آپ های نرم افزاری ایرانی راه کارهای مناسبی در نظر گرفته ایم ، سرورهای قدرتمند با منابع پردازشی بالا در بهترین مراکز داده که مطابق پلتفرم توسعه  مورد نیاز شما با انواع سیستمهای توسعه یکپارچه شده و طراحی و توسعه اپلیکیشن شما را به بهترین روش امکان پذیر می کند

نیاز به نصب و یا بهینه‎سازی سرویس‎های روی سرور خود دارید ؟

برای نصب و کانفیگ سرویسهای سرور
با ما تماس بگیرید ….