خرید لایسنس لایت اسپید

سرعت لود وب سایت‎های سرور خود را با خرید لایسنس LiteSpeed دو برابر کنید.

در لایسنس لایت اسپید ، تعداد هسته پردازنده ذکر شده ارتباطی به تعداد هسته پردازنده سرور شما نداشته و لایست اسپید فقط از تعداد هسته پردازنده برای درخواستهای روی وب سرور استفاده می‎کند ، دیگر هسته های پردازنده همچنان برای پروسس های دیگر مورد استفاده قرار می‎گیرد ( مانند PHP,MySQL و …. )

لایت اسپید چیست و چرا از LiteSpeed استفاده کنیم ؟

افزونه کش LSCache بجای دیگر افزونه‎ها

لایت اسپید روی همه نسخه های خود امکان فعال سازی LSCache را فراهم کرده است که میتواند مانند افزونه های WPRocket , W3TotalCache و …. عملکرد های مختلف کش وب سایت های روی سرور را بر عهده بگیرد ، این کش در بنچمارکها بسیار موفق تر از این افزونه های ورد پرس ظاهر شده است.

 

بر اساس ترافیک خود هزینه کنید

لایسنس لایت اسپید دارای مکانیسم تخصیص لایسنس منحصر به فردی می باشد که بر اساس مشخصات سرور و همچنین تعداد هسته پردازنده که برای بررسی درخواستهای HTTP مورد استفاده قرار میگیرد لایسنس می شود ، شما میتوانید بر اساس نیاز خود از لایسنس های VPS , UltraVPS , 1~8 Core انتخاب و سفارش بدهید ، برای راهنمایی انتخاب لایسنس لایت اسپید اینجا کلیک کنید.

 

 

LightSpeed چیست؟

لایت اسپید، یک وب سرور سفارشی مبتنی بر آپاچی و  قدرتمند تر و انعظاف پذیر تز  از نظر عملکرد ، مقیاس پذیری و امنیتی و همچنین کاملا سازگار با آپاچی سازگار می‌باشد. این وب سرور مناسب برای سرورهای میزبان سایت‌های پر بازدید و تعداد کانکشن بالا می‌باشد.

چرا از لایت اسپید استفاده کنید ؟

لایت اسپید قابلیت جایگزینی کامل با آپاچی را داشته و و با  عملکرد بالا، ایمن، وو سادگی پیکربندی و ویرایش تنظیمات به همراه ویژگی‌های امنیتی این وب سرور باعث شده است که در برابر حملات از آسیب پذیری کمتری برخوردار شده و گزینه مناسبی برای هاستینگ های اشتراکی می‌باشد.
امنیت بالا با توجه به مجهز بودن به Anti-DDoS ،سازگاری با هسته آپاچی، پشتیبانی از چندین کانکشن همزمان، افزایش عملکرد php و … از ویژگی‌های اصلی آپاچی می باشد که با اضافه شده قابلیت‎های جدید Dynamic Page Caching و LSCache قدرت عملکرد آن برای سایتهای ورد پرس ، مجنتو ، جوملا دو جندان شده است

 

  1. قیمت های مذکور معتبر می باشد ، اما در صورت افزایش های ناگهانی نرخ دلار امکان افزایش قیمت تمدید و یا خرید پس از سفارش وجود دارد.
  2. لایسنس لایت اسپید بلافاصله پس از پرداخت فعال خواهد شد.
  3. تغییر IP لایسنس امکان پذیر می‎باشد ، درنظر داشته باشید در صورت تغییر ای پی لایسنس کلود لینوکس ، آپدیت و مدیریت منابع سرور قبلی بصورت کلی از کار خواهد افتاد.
  4. لایسنس تنها بر روی یک IP و برای دوره مشخص ( ماهه یا 1ساله) قابل استفاده می باشند. تلاش برای نصب نسخه های نال شده، سابقه خرید لایسنس Cloud Linux از طریق ایران و شناسایی شدن IP برای ایران از مواردی است که می‎تواند باعث بلاک شدن IP شما در سایت اصلی شود و همین مورد لایسنس شما را باطل و یا سفارش لایسنس جدید را غیر ممکن می‏‎کند.توصیه میشود از تهیه لایسنس های غیر اصلی که با قیمتهیا کمتر ارائه می شود و  یا استفاده از کرنل‎های دستکاری شده کلود لینوکس پرهیز کنید چرا که غیر مشکلات امنیتی ممکن است موجب بلاک شدن همیشگی IP و سرور شما در سامانه لایسنس Cloud Linux شود و  هم نتوانید لایسنس Cloud Linux روی سرور خود نصب کنید.
  5. مشکلات مرتبط با تحریم از حیطه دسترسی رسانگار خارج بوده و درصورت بروز مشکل تحریم ، رسانگار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  6. پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان تغییر نوع لایسنس و تعداد هسته پردازنده ، دوره اعتبار لایسنس و عودت وجه پرداختی برای لایسنس به دلیل پرداخت ارزی هزینه وجود نخواهد داشت،

نیاز به راه کار خاص و مدیریت سرور مجازی دارید ؟

آیا نیاز شما فراتر از خرید لایسنس سی پنل و یا نصب و کانفیگ آن روی سرور می‎باشد ؟
با ما برای خرید سرور مدیریت شده جهت وب سایت ها یا اپلیکیشن خود تماس بگیرید.

رسانگار در شبکه های اجتماعی