WEB HOSTING ServiCES

میزبانی وب

هاست وب سایت یا فضای میزبانی وب محلی برای ذخیره فایل ها و اطلاعات وب سایت است. در واقع هاست مانند هاردی روی کامپیوتر شخصی شماست که اطلاعات در آن ذخیره شده و بواسطه وب سرور این اطلاعات در اختیار مخاطبان وب سایت شما قرار داده می شود.  برای راه اندازی وب سایت خود نیاز به یک هاست دارید تا عکس ها، متن ها، کدها و …. که تشکیل دهنده سایت شما است را روی وبسایت قرار داده و مخاطبین شما به آن دسترسی پیدا کنند

ما فقط یک هاستینگ دیگر نیستیم
کیفیت و پشتیبانی متمایز را تجربه کنید

ما در رسانگار بر کیفیت و تجربه خوب کاربر از خدمات پشتیبانی تاکید داریم ، به همین دلیل خدمات ما متمایز با عمده شرکت های دیگر می باشد زیرا ، ما به دنبال ثبیت یک برند با وجه تمایز کیفیت و پشتیبانی عالی هستیم که همین تمایز دلیل انتخاب خدمات ما توسط کاربران رسانگار است ، کاربرانی که لذت یک تجربه خوب از کیفیت و پشتیبانی را با سرویسهای ما لمس کرده اند و هاستینگ رسانگار را یکی از عوامل کسب و کار و وب سایت خود می دانند

مجموعه کاملی از خدمات میزبانی وب

هاست لینوکس حرفه ای ایران

هاست لینوکس حرفه ای ویژه وب سایتهای  پربازدید که مخاطبین آنها بیشتر ساکنین ایران بوده و در سرورهای ملی رسانگار با منابع پردازشی قدرتمند در دیتاسنتر زیرساخت ایران با منابع پردازشی بالا سرعت تا 3 برابر بیشتر را برای کاربران و مدیران وب سایت های ایرانی فراهم میکند.

 

هاست لینوکس پربازدید خارج

این سرویس  ویژه میزبانی وب سایتهای پربازدید با مدیریت محتوای جوملا ، مجنتو ، وردپرس  که با در اختیار گذاشتن منابع پردازشی بیشتر سرعت بالاتری برای نیازهای چنین وب سایتهایی دارند این سرویس ها با کنترل پنل cPanel که در خارج از ایران در دیتاسنترهای اروپایی میزبانی میشوند.

 

هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس ایران جهت میزبانی وب سایتهای PHP مانند جوملا ، وردپرس و … با کنترل پنل DirectAdmin که در داخل ایران در دیتاسنتر زیرساخت میزبانی میشود. این سرویس برای میزبانی وب سایتهای شخصی و با تعداد بازدید روزانه عادی مناسب میباشد.

 

هاست لینوکس خارج

هاست لینوکس جهت میزبانی وب سایتهای PHP مانند جوملا ، وردپرس و … با کنترل پنل cPanel که در خارج از ایران در دیتاسنترهای اروپایی میزبانی میشود. این سرویس برای میزبانی وب سایتهای شخصی و با تعداد بازدید روزانه عادی مناسب میباشد.

مزیت این سرویس قیمت مناسب آن میباشد.

هاست ویندوز ایران

میزبانی سایت ویندوز ایران با سیستم عامل ویندوز 2016 و کنترل پنل SolidCP بهترین گزینه برای میزبانی وب سایتهای توسعه داده شده با .NET و ASP می باشد که با دیتابیس MSSQL روی سرورهای پرسرعت رسانگار در مرکز داده زیرساخت میزبانی می شوند

 

 

هاست آپلود سنتر

این سرویس  ویژه میزبانی وب سایتهای آپلود سنتر با اسکریپتهای کلیجا و میهالیسم می باشد که برای این نوع سایتها بهینه سازی شده است این سرویسهای با وب سرور انجینکس + آپاچی و کنترل پنل دایرکت ادمین با کیفیت و سرعت بالا سرویس دهنده فایلهای کاربران شما خواهد بود.

 

هاست دانلود با حجم بالا

هاست دانلود با حجم بالای رسانگار با ظرفیت بین 10TB تا 80TB قابل ارائه می باشد که با دسترسی کنترل پنل و قابلیت احرای کد PHP و 1 دیتابیس جهت نصب اسکریپت VIP ارائه می شود ، این سرویس ها بسته به نیاز کاربران قابل سفارشی سازی بوده و در مراکز داده داخلی و خارجی ارائه می شود

 

هاست دانلود خارج ویژه

هاست دانلود ویژه رسانگار با حجم بین 10GB تا 2TB قابل ارائه می باشد که با دسترسی کنترل پنل و قابلیت احرای کد PHP و 1 دیتابیس جهت نصب اسکریپت VIP ارائه می شود ، این سرویس ها روی سرورهای داخلی و خارجی قابل ارائه می باشد.

 

 

هاست اختصاصی وردپرس

در صورتی که یک وب سایت وردپرسی پربازدید و مهم دارید پیشنهاد میکنیم برای سرعت و امنیت بیشتر وب سایت آن به سرویس هاست اختصاصی وردپرس رسانگار انتقال بدهید این سرویسها با و یا بدون کنترل پنل بصورت مدیریت شده روی سرورهای مجازی قدرتمند رسانگار ارائه می شوند را به شما پیشنهاد میکنیم ، با ما تماس بگیرید .

پلتفرم یکپارچه برای توسعه نرم افزار خود نیاز دارید؟

ما برای پشتیبانی و میزبانی اپلیکیشن ها و استارت آپ های نرم افزاری ایرانی راه کارهای مناسبی در نظر گرفته ایم ، سرورهای قدرتمند با منابع پردازشی بالا در بهترین مراکز داده که مطابق پلتفرم توسعه  مورد نیاز شما با انواع سیستمهای توسعه یکپارچه شده و طراحی و توسعه اپلیکیشن شما را به بهترین روش امکان پذیر می کند

نیاز به هاست اختصاصی با سفارشی دارید ؟

فرم زیر را با ذکر دقیق نیازهای خود تکمیل کنید و کارشناسان ما سرور هاست اختصاصی و یا منابع هاست اشتراکی سفارشی شما را برآورد نموده و  پیش فاکتور مربوطه را برای شما تنظیم می‎کنند.

مشاوره خرید هاست اختصاصی سفارشی

9 + 11 =

برای شروع یک تغییر بزرگ در کسب کار خود آماده اید ؟

از 0 تا 100 وب سایت و کسب کار آنلاین را با ما همراه شوید ….