خرید لایسنس پلسک/اونیکس VPS

 مجوز استفاده Plesk سرور مجازی با قیمت ارزان

پلسک چیست و چرا از Plesk استفاده کنیم ؟

انواع لایسنس بر اساس نیاز شما

پلسک مانند سی پنل برای سرور مجازی و سرور اختصاصی نیاز به لایسنسهای جداگانه دارد ، البته پلسک انعطاف بیشتری برای نوع صدور لایسنس دارد و نسخه‎های WebHost , WebApp , WebAdmin , WebPro , WebAdmin  بر اساس تعداد کاربر روی سرور و همچنین قابلیتهای تکمیلی مانند ، ایجاد عضویت ، مدیریت ریسلر و مدیریت اکانتهای مجزا روی سرور و …. صادر می‎شوند.

ویندوز و لینوکس هر دو با Plesk

کنترل پنل پلسک دارای دو نسخه اصلی برای دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز اراته می شود البته با توجه کیفیت و کارایی پایین بیشتر کنترل پنل‌های تحت ویندوز ، پلیسک بدون شک بهترین انتخاب برای کنترل پنل سرور مجازی ویندوز یا سرور اختصاصی ویندوز می باشد

پلسک چیست؟

پلسک نام یکی از کنترل پنلهای بسیار قدیمی و محبوب پر قدرت مدیریت سرورهای میزبانی وب میباشد که از سال 2006 با نسخه  6 ارائه و تاکنون همواره چه از نظر رابط کاربری فوق العاده این پنل و چه از نظر قابلیتهای عملکردی در حال پیشرفت و توسعه بوده است.

پلسک کنترل پنل با رباط کاربری پیشرفته

یکی از برترین ویژگی‌های کنترل پنل پلسک بر روی نسخه‌ی جدید، رابط گرافیکی بسیار زیبا و حرفه‌ای است که طراحی آن کاملا بر اساس اصول تجربه کاربری می‌باشد. علاوه بر آن در نسخه‌ی جدید Plesk یعنی پلسک 12.5 و اونیکس امکانات بسیار زیادی مانند امکان پشتیبانی از Node.js ، پشتیبانی انجینکس در قالب اکستنشن‌های مختلف گنجانده شده است که می‌تواند به شما کمک کند به سادگی قابلیت‌های مد نظر خود را به پلسک اضافه کنید.

 

  1. قیمت های مذکور معتبر می باشد ، اما در صورت افزایش های ناگهانی نرخ دلار امکان افزایش قیمت تمدید و یا خرید پس از سفارش وجود دارد.
  2. تائید و فعال‎سازی لایسنس پلسک و اراسال کلید لایسنس پس از سفارش انجام می شود.
  3. تغییر IP لایسنس پلسک پس از سفارش امکان پذیر نیست.
  4. هزینه نصب اولیه پلسک روی سرور مجازی و یا اختصاصی شما  50 هزارتومان یکبار پرداخت می باشد.
  5. هزینه کانفیگ پیشرفته و کامل اجزای نرم افزاری سرور  (Webسرور ، Database سرور ، PHP و تنظیمات امنیتی ، فایروال و کرنل لینوکس ) 150 هزارتومان یکبار پرداخت می باشد .
  6. هزینه انجام هر دو مورد همزمان ( نصب اولیه و پیکربندی کامل سرور ) بصورت همزمان 200 هزارتومان یکبار پرداخت می باشد.
  7. در زمان سفارش نصب و پیکربندی را برای سرویس خود انتخاب نموده و توضیحات لازم را ذکر بفرمائید و یا پس از سفارش برای ما از طریق تیکت ارسال کنید.
  8. پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان تغییر دوره تمدید لایسنس و عودت وجه لایسنس وجود ندارد ، پیش از خرید دقت کنید.

نیاز به راه کار خاص و مدیریت سرور مجازی دارید ؟

آیا نیاز شما فراتر از خرید لایسنس سی پنل و یا نصب و کانفیگ آن روی سرور می‎باشد ؟
با ما برای خرید سرور مدیریت شده جهت وب سایت ها یا اپلیکیشن خود تماس بگیرید.

رسانگار در شبکه های اجتماعی