هاست پربازدید لینوکس

HighTraffic Linux Hosting

میزبانی وب سایت پربازدید لینوکس با سی‎پنل و PHP 7.2 ویژه سایتهای پربازدید جوملا و وردپرس *

با برخی از مزایای هاست پربازدید رسانگار آشنا شوید

بک آپ امن

با توجه به اهمیت دوچندان اطلاعات سایت‎های پربازدید، نسخه پشتیبانی روزانه و هفتگی سایت شما در سرورهای مخصوص Backup رسانگار خارج از سرور و دیتاسنتر اصلی تهیه و نگهداری می‎شود.

تا 5 برابر سرعت بیشتر

رسانگار با بکارگیری سرورهای قدرتمند تجهیز شده به دیسک NVMe که تا 5 برابر پرسرعت‎تر از SSD است سرعت لود و دسترسی بی‎نظیر سرویس و همچنین Uptime و پایداری هاست پربازدید را تا 100% تضمین می‎کند.

Host پربازدید با کیفیت بالا

هاست لینوکس پربازدید خارج رسانگار در بهترین مراکز داده اروپایی با سرورهای  قدرتمند 8 هسته‎ای و افزونه های امنیتی قدرتمند ضمن کیفیت بالا با قیمتهای مناسبی نیز ارائه می شود.

منابع اختصاصی

در هاست پربازدید رسانگار با تخصیص منابع اختصاصی و  گراف مصرف منابع تحت سیستم عامل کلودلینوکس کیفیت و سرعت لود سایت شما را افزایش پیدا می‎کند.

هاست پربازدید cPanel خارج

هاست لینوکس پربازدید رسانگار برای کاربرانی که نیاز به سرعت بالای وب سایت در زمان بارگزاری داشته و از بازدید روزانه زیادی برخوردار می‎باشند، ارائه شده است . این سرویس با وب سرور پیشرفته و چند لایه اختصاصی رسانگار با ترکیبی از Nginx , Apache و Varnish و همچنین بکارگیری مکانیسم‎های کش پیشرفته دیتابیس و کد Memcache و OpCache با امنیت بالا، بک‎آپ‎گیری خودکار و پشتیبانی حرفه ای رسانگار در اختیار کاربران قرار داده شده است . هاست لینوکس پربازید رسانگار با بکارگیری سیستم امنیتی CXS از آپلود و اجرای کدهای مخرب و هک شدن وب سایت شما جلوگیری خواهد کرد برای خرید هاست پربازدید خارج از کشور با کنترل پنل محبوب cPanel از دکمه پائین استفاده کنید

قیمت خرید هاست لینوکس پربازدید Normal

Pricing table with an Table ID of "quothigh-traffic-linux-hosting-normalquot" is not defined.

نیاز به سرویس دیگری دارید ؟

برای مشاوره خرید هاست و یا
خرید هاست اختصاصی وردپرس
با ما تماس بگیرید