CHEAP SSL Certificate with Online Activation

گواهی SSL

خرید گواهینامه SSL در سال 2018 دیگر یک گزینه اختیاری نیست ، از نسخه 68 Google Chrome سایتهایی که گواهی SSL نداشته باشند non Secure تلقی می‎شود و در مرورگر نوار قرمز نمایش داده می‌شود، SSL روشی برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت است که با رمزنگاری باعث افزایش امنیت و غیر ممکن کردن حملات و دسترسی به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور می‌گردد.

 

SSL یک الزام فنی و کیفیتی است
با خرید SSL امنیت و رتبه سئو سایت خود را افزایش بدهید

طبق آخرین گزارش رسمی گوگل گواهی SSL ( انواع  مختلف گواهی SSL ) باعث افزایش رتبه و بهبود امتیازهای SEO سایت در گوگل خواهند شد. گوگل در رتبه بندی سایت های خود موارد زیادی را لحاظ می نماید و مهمترین آنها رنک و رتبه وبسایت می‎باشد با بالاتر رفتن رنک می‎توانید انتظار مشتری و کاربر بیشتری را در صنف و تجارت خود داشته باشید ، اما دلیل اصلی استفاده از گواهینامه SSL برای وب سایت ها افزایش امنیت وبسایت ها می‎باشد. با استفاده از گواهی SSL از حملات Man in the middle جلوگیری می شود و ترافیک بین سرور و کاربر با یک قطعه کد Encrypt شده و امن‎ می‎شود.

قیمت خرید SSL

SSL رایگان

رسانگار به همراه همه سرویسهای میزبانی وب لینوکس ایران یا هاست لینوکس خارج و هاست پربازدید خود SSL رایگان ارائه می ‎نماید

هاست اختصاصی وردپرس

در صورتی که یک وب سایت وردپرسی پربازدید و مهم دارید پیشنهاد میکنیم برای سرعت و امنیت بیشتر وب سایت آن به سرویس هاست اختصاصی وردپرس رسانگار انتقال بدهید این سرویسها با و یا بدون کنترل پنل بصورت مدیریت شده روی سرورهای مجازی قدرتمند رسانگار ارائه می شوند را به شما پیشنهاد میکنیم ، با ما تماس بگیرید .

برای شروع یک تغییر بزرگ در کسب کار خود آماده اید ؟

از 0 تا 100 وب سایت و کسب کار آنلاین را با ما همراه شوید ….