خرید لایسنس سی‎پنل با تحویل آنلاین

تحویل فوری لایسنس پس ‎از پرداخت با امکان تغییر IP از پنل کاربری

سی‎پنل چیست و چرا از cPanel استفاده کنیم ؟

پلاگین‎های کاربردی متنوع برای بهبود عملکرد

سی پنل با بهره‎گیری از اکو سیستم قدرتمند دارای پلاگین های متنوع از خود شرکت سی پنل و شرکتهای دیگر می باشد که قابلیتها و عملکرد این کنترل پنل را به سطح بعدی خواهد برد . برخی از این افزونه ها و قابلیتهای اضافه مانند WHMXtra, Resource Monitor , LiteSpeed , CloudLinux , JetBackup , Engintron توسط رسانگار ارائه می‎شود.

 

یکپارچگی با WHMCS

سی پنل یکی از بهترین کنترل‎پنل‎های می‎باشد که  یکپارچکی کامل با WHMCS بوده و کاربران شما می‎توانند از قابلیتهای بی نظیر cPanel مستقیما در WHMCS استفاده نمایند ، همچنین در سی پنل به قایبلیتهایی مانند ارسال تیکت و …. دسترسی داشته باشند.

کنترل پنل محبوب کاربران شرکتهای هاستینگ

سی پنل بهترین انتخاب برای شرکتها و کاربرانی است می‎خواهند سرویس میزبانی وب را به کاربران نهایی ارائه کنند. معمولا کاربران شرکت هاستینگ این کنترل پنل را با رابط کاربری پیشرفته که قابل استفاده در دسکتاپ ، موبایل و تبلت را به کنترل پنلهای دیگر مانند دایرکت ادمین و پلسک به دلیل فراگیر تر بودن و آشنایی بیشتر با آن ترجیح میدهند. در صورتی که می‎خواهید برای میزبانی فقط یک وب سایت ویا اپلیکیشن استفاده کنید ، پیشنهاد میکنیم بجای سی پنل از لایسنس دایرکت ادمین سفارش بدهید

 

سی پنل مناسب سرورهای اختصاصی و مجازی خارج

سی پنل گزینه مناسبی برای سرورهای خارج از کشور می باشد ، از آنجایی که این کنترل پنل آمریکایی می‎باشد تحت قوانین تحریمی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران ، فعال سازی و نصب سی پنل روی آی پی های ایران به معنی بلاک شدن آی پی و غیر فعال شدن لایسنس خواهد بود ، توجه داشته باشید در صورتی که لایسنس را برای ای پی ایران سفارش بدهید و لایسنس غیر فعال شود امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.

 

  1. قیمت های مذکور معتبر می باشد ، اما در صورت افزایش های ناگهانی نرخ دلار امکان افزایش قیمت تمدید و یا خرید پس از سفارش وجود دارد.
  2. تائید و فعال‎سازی لایسنس سی پنل بلافاصله پس از سفارش بصورت آنلاین انجام می شود.
  3. تغییر IP لایسنس سی پنل توسط خود کاربر از پنل مدیریت سرویس امکان‎پذیر خواهد بود.
  4. هزینه نصب اولیه cPanel روی سرور مجازی و یا اختصاصی شما  100 هزارتومان یکبار پرداخت می باشد.
  5. هزینه کانفیگ پیشرفته و کامل اجزای نرم افزاری سرور  (Webسرور ، Database سرور ، PHP و تنظیمات امنیتی ، فایروال و کرنل لینوکس ) 170 هزارتومان یکبار پرداخت می باشد .
  6. هزینه انجام هر دو مورد همزمان ( نصب اولیه و پیکربندی کامل سرور ) بصورت همزمان 250 هزارتومان یکبار پرداخت می باشد.
  7. در زمان سفارش نصب و پیکربندی را برای سرویس خود انتخاب نموده و توضیحات لازم را ذکر بفرمائید و یا پس از سفارش برای ما از طریق تیکت ارسال کنید.
  8. پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان تغییر دوره تمدید لایسنس و عودت وجه لایسنس وجود ندارد ، پیش از خرید دقت کنید.

نیاز به راه کار خاص و مدیریت سرور مجازی دارید ؟

آیا نیاز شما فراتر از خرید لایسنس سی پنل و یا نصب و کانفیگ آن روی سرور می‎باشد ؟
با ما برای خرید سرور مدیریت شده جهت وب سایت ها یا اپلیکیشن خود تماس بگیرید.